Miért jó
itt dolgozni?

Hosszú távú fejlődési lehetőséget biztosítunk kollégáinknak a megbízhatóság és kiszámíthatóság mellett. Fontosnak tartjuk a hagyományos értékek megőrzését, mint például tisztelet az egyénnek, elismerés a teljesítménynek. A HE-DO Kft gondoskodó munkáltató, erős szociális hálót nyújtunk munkavállalóinknak, fontosnak tartjuk a munka-magánélet egyensúly megteremtését, fenntartását, és versenyképes juttatási rendszert működtetünk.

Tovább

Építésvezető / Hídépítés

Nagyszabású útépítő projektjeinkhez keresünk építésvezetőt.

Szakmai feladatok:

  • kivitelezés helyszíni irányítása
  • kiviteli dokumentáció felülvizsgálata, ütemterv készítése, betartása, betartatása
  • kapcsolattartás megrendelővel, tervezővel, műszaki ellenőrrel
  • saját dolgozói létszám és alvállalkozók koordinálása, ellenőrzése,
  • koordinációs értekezletek bonyolítása, megrendelői koordinációkon való aktív részvétel
  • költségoldal folyamatos nyomon követése, napi és időszakos jelentések készítése
  • elektronikus építési napló naprakész vezetése
  • részvétel a munkák átadás-átvételében, a határidők pontos betartásával
  • a kiviteli munkálatok során a vonatkozó környezetvédelmi, munka- és tűzvédelemi előírások, valamint minőségbiztosítási folyamatok betartatása

Az ideális kolléga:

  • szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • hidak, alagutak, vízműtárgyak építésében min. 5 év szakmai tapasztalatot szerzett
  • határozott fellépéssel, önmagára és a munkájára egyaránt igényes attitűddel és nagyfokú teherbírással rendelkezik
  • közvetlen munkairányításban, szervezésben szerzett tapasztalat, jártasság elengedhetetlen
  • “B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Amit nyújtani tudunk:

  • a magyar építőipari szegmens meghatározó szereplőjének munkájába való bekapcsolódás lehetőségét,
  • magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat,
  • kreatív és innovatív környezetben, remek munkatársakkal történő munkavégzést,
  • nagy fokú önállóságot, gyors szakmai fejlődést,
  • pozíciónak megfelelő versenyképes juttatási csomagot

Munkavégzés helye:

  • Észak-Kelet Magyarország

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát küldje a allas@he-do.hu e-mail címre.

Nyitott Pozíciók

Projektvezető

Országos lefedettségű útépítő projektjeinkhez keresünk projektvezetőt.

tovább

Munkahelyi Mérnök

Északkelet - magyarországi útépítő projektjeinkhez keresünk Munkahelyi mérnököket.

tovább

Építésvezető

Északkelet - magyarországi útépítő projektjeinkhez keresünk Építésvezetőt

tovább

Hídépítési építésvezetőt

Északkelet - magyarországi útépítő projektjeinkhez keresünk Hídépítési építésvezetőt

tovább

Amennyiben érdeklődik cégünk álláslehetőségei iránt, kérjük nézze meg nyitott pozícióinkat vagy küldje el önéletrajzát és amennyiben szakmai tapasztalatának, érdeklődési körének megfelelő pozíció nyilik, fel tudjuk venni Önnel a kapcsolatot.

Teljes név
Telefonszám
Email cím
Lakhely
Divízió