Miért jó
itt dolgozni?

Hosszú távú fejlődési lehetőséget biztosítunk kollégáinknak a megbízhatóság és kiszámíthatóság mellett. Fontosnak tartjuk a hagyományos értékek megőrzését, mint például tisztelet az egyénnek, elismerés a teljesítménynek. A HE-DO Kft gondoskodó munkáltató, erős szociális hálót nyújtunk munkavállalóinknak, fontosnak tartjuk a munka-magánélet egyensúly megteremtését, fenntartását, és versenyképes juttatási rendszert működtetünk.

Tovább

Projektvezető

Szakmai feladatok:

  • A működési területen elnyert munkák kivitelezésének gazdaságos műszaki, pénzügyi és adminisztratív megvalósítása a szerződéskötéstől az átadásig a hatályos jogszabályoknak, műszaki előírásoknak és szabványoknak megfelelően.
  • A rábízott projekthez tartozó megrendelő, alvállalkozó, beszállító, műszaki ellenőr és egyéb a munka elvégzéséhez elengedhetetlen szervezetek helyszíni képviselőivel folyamatos kapcsolattartás.
  • A kivitelezési feladatokhoz rendelt brigádok, gépi erőforrások, anyagok irányítása, gazdaságos ki- és felhasználása, rendelése.
  • Projektcsapat munkájának irányítása (építésvezetők, munkahelyi mérnökök, technológusok)
  • A felmerülő garanciális kötelezettségek megvalósítása a közvetlen felettes útmutatása alapján.
  • Vállalkozási osztály műszaki támogatása.
  • Saját humán és gépi kapacitásigény meghatározása
  • Építési ütemterv készítése
  • Munka költséghatékony helyszíni irányítása

Az ideális kolléga:

  • felsőfokú szakirányú műszaki végzettséggel rendelkezik
  • érvényes regisztrált felelős műszaki vezető jogosultsága van,
  • út-, közmű-, mélyépítésben min. 5-10 év szakmai tapasztalatot, Egymilliárd forint fölötti beruházási projektek önálló irányításában minimum 3 év tapasztalatot szerzett
  • közvetlen munkairányításban, szervezésben szerzett tapasztalat, jártasság elengedhetetlen,
  • döntéshelyzetben gyors, higgadt és eredmény-orientált,
  • határozott fellépéssel, önmagára és a munkájára egyaránt igényes attitűddel és nagyfokú teherbírással rendelkezik,
  • mind munkatársaival, mind ügyfeleivel kiemelkedően hatékonyan kommunikál.
  • “B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Előnynek számít:

  • utazási hajlandóság
  • NIF projektek kivitelezésében projektvezetői munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • a magyar építőipari szegmens meghatározó szereplőjének munkájába való bekapcsolódás lehetőségét,
  • magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat,
  • kreatív és innovatív környezetben, remek munkatársakkal történő munkavégzést,
  • nagy fokú önállóságot, gyors szakmai fejlődést,
  • pozíciónak megfelelő versenyképes juttatási csomagot.

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát küldje az allas@he-do.hu e-mail címre.

Nyitott Pozíciók

Országos lefedettségű útépítő projektjeinkhez keresünk projektvezetőt.

tovább

Bérszámfejtő, TB ügyintéző

Abasári telephelyünkre keresünk bérszámfejtő munkatársat.

tovább

Építésvezető

Mogyoród környéki nagyszabású útépítő projektünkhöz keresünk építésvezetőt.

tovább

Amennyiben érdeklődik cégünk álláslehetőségei iránt, kérjük nézze meg nyitott pozícióinkat vagy küldje el önéletrajzát és amennyiben szakmai tapasztalatának, érdeklődési körének megfelelő pozíció nyilik, fel tudjuk venni Önnel a kapcsolatot.

Teljes név
Telefonszám
Email cím
Lakhely
Divízió