Miért jó
itt dolgozni?

Hosszú távú fejlődési lehetőséget biztosítunk kollégáinknak a megbízhatóság és kiszámíthatóság mellett. Fontosnak tartjuk a hagyományos értékek megőrzését, mint például tisztelet az egyénnek, elismerés a teljesítménynek. A HE-DO Kft. gondoskodó munkáltató, erős szociális hálót nyújtunk munkavállalóinknak, fontosnak tartjuk a munka-magánélet egyensúly megteremtését, fenntartását, és versenyképes juttatási rendszert működtetünk.

Tovább

Műszaki asszisztens

Az út- és mélyépítéssel foglalkozó HE-DO Kft. műszaki asszisztens munkatársat keres miskolci projektjére!

Szakmai feladatok:

  • a miskolci projektiroda működtetésével kapcsolatos feladatok ellátása (irodaszer rendelés, vendégek fogadása, stb.)
  • a projektvezetők munkájának segítése, levelek, emlékeztetők, jegyzőkönyvek írása
  • alvállalkozói ajánlatok bekérése a projektvezetők szakmai irányítása mellett
  • ártükrök, kimutatások készítése
  • projekttel kapcsolatos jelentések összeállítása, ezzel kapcsolatos információk összegyűjtése a partnerektől
  • teljesítés igazolások / felmérési naplók összeállítása a projektvezetők szakmai irányítása mellett
  • költségek nyomon követése, projekt gazdasági tervezésében közreműködés
  • szerződések előkészítése, mintaszerződések feltöltése adatokkal
  • lehetséges partnerek adatainak és egyéb információk ellenőrzése nyilvános adatbázisokban
  • tervekből mennyiségszámítás készítése / ellenőrzése
  • dokumentumok rendszerezése, iktatása, archiválása

Elvárások:

  • középfokú műszaki (esetleg gazdasági) végzettség, vagy egyéb felsőfokú végzettség és erős építőipari gyakorlat
  • építőiparban szerezett min. 1-2 év szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeret, ezen beül is erős Excel tudás
  • fiatalos, lendületes személyiség, önmagára és a munkájára egyaránt igényes attitűd, nagyfokú teherbírás, rugalmas munkavégzés

Előnyt jelent:

  • főiskolai/egyetemi műszaki végzettség
  • AutCad program alapfokú ismerete
  • “B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • a magyar építőipari szegmens meghatározó szereplőjének munkájába való bekapcsolódás lehetőségét
  • pozíciónak megfelelő versenyképes juttatási csomagot (laptop, telefon, valamint éves Cafetéria juttatás)
  • gyors szakmai fejlődést, a projekt befejezését követően (várhatóan 2022. év vége) további feladatokat, előrelépési lehetőséget

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát küldje az allas@he-do.hu e-mail címre.

Nyitott Pozíciók

Projektvezető

Országos lefedettségű útépítő projektjeinkhez keresünk projektvezetőt.

tovább

Tehergépkocsi vezető

Tehergépkocsi vezető munkatársakat keresünk.

tovább

Munkahelyi mérnök

Munkahelyi mérnök munkatársat keresünk.

tovább

Műszaki asszisztens munkatársat keresünk miskolci projektünkre!

tovább

Tehergépkocsi vezetőt (darus autó)

Darus autóra tehergépkocsi vezetőt munkatársat keresünk.

tovább

Amennyiben érdeklődik cégünk álláslehetőségei iránt, kérjük, nézze meg nyitott pozícióinkat vagy küldje el önéletrajzát és amennyiben szakmai tapasztalatának, érdeklődési körének megfelelő pozíció nyílik, fel tudjuk venni Önnel a kapcsolatot.

Teljes név
Telefonszám
Email cím
Lakhely
Divízió
Nettó bérigény
Megismertem és elfogadom az Adatkezelési Tájékoztatót.