Miért jó
itt dolgozni?

Hosszú távú fejlődési lehetőséget biztosítunk kollégáinknak a megbízhatóság és kiszámíthatóság mellett. Fontosnak tartjuk a hagyományos értékek megőrzését, mint például tisztelet az egyénnek, elismerés a teljesítménynek. A HE-DO Kft. gondoskodó munkáltató, erős szociális hálót nyújtunk munkavállalóinknak, fontosnak tartjuk a munka-magánélet egyensúly megteremtését, fenntartását, és versenyképes juttatási rendszert működtetünk.

Tovább

Projektvezető

Magyar tulajdonban lévő építőipari társaság nagyszabású projektjeihez projektvezetőt keres!

Feladatok:

  • A működési területen elnyert munkák kivitelezésének gazdaságos műszaki, pénzügyi és adminisztratív megvalósítása a szerződéskötéstől az átadásig a hatályos jogszabályoknak, műszaki előírásoknak és szabványoknak megfelelően
  • A rábízott projekthez tartozó megrendelő, alvállalkozó, beszállító, műszaki ellenőr és egyéb a munka elvégzéséhez elengedhetetlen szervezetek felkutatása, kiválasztása és helyszíni képviselőivel folyamatos kapcsolattartás
  • A kivitelezési feladatokhoz rendelt brigádok, gépi erőforrások, anyagok irányítása, gazdaságos ki- és felhasználása, rendelése
  • A projektcsapat munkájának irányítása (építésvezetők, munkahelyi mérnökök, technológusok).
  • Saját humán- és gépi kapacitásigény meghatározása
  • Építési ütemterv készítése, valamint a munka költséghatékony helyszíni irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (építőmérnök)
  • Érvényes regisztrált felelős műszaki vezető jogosultság
  • Út-, híd-, közmű- és mélyépítésben szerzett minimum 5-7 év szakmai tapasztalat, valamint egymilliárd forint fölötti beruházási projektek önálló irányításában minimum 3 év tapasztalat
  • Határozott fellépés, önmagára és a munkájára egyaránt igényes attitűd, nagyfokú teherbírás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati hátteret, hosszútávú munkalehetőséget
  • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat
  • Nagyfokú önállóságot, szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel biztosítását
  • Pozíciónak megfelelő versenyképes juttatási csomagot (laptop, telefon, gépkocsi használat, valamint éves Cafetéria juttatás)

Munkavégzés helye:

  • Miskolc Projektiroda
  • A munkaterületek, ahol nagyfokú mobilitás szükséges: Észak-magyarországi régió, különösen Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük fényképpel és fizetési igényének megjelölésével ellátott önéletrajzát küldje az allas@he-do.hu e-mail címre.

Nyitott Pozíciók

Építésvezető

Nagyszabású projektjeinkhez építésvezetőt keresünk.

tovább

Munkahelyi mérnök

Nagyszabású projektjeinkhez munkahelyi mérnököt keresünk.

tovább

Művezető

Útépítésben jártas művezető munkatársat keresünk!

tovább

Nagyszabású projektjeinkhez projektvezetőt keresünk.

tovább

Amennyiben érdeklődik cégünk álláslehetőségei iránt, kérjük, nézze meg nyitott pozícióinkat vagy küldje el önéletrajzát és amennyiben szakmai tapasztalatának, érdeklődési körének megfelelő pozíció nyílik, fel tudjuk venni Önnel a kapcsolatot.

Teljes név
Telefonszám
Email cím
Lakhely
Divízió
Nettó bérigény
Megismertem és elfogadom az Adatkezelési Tájékoztatót.