Miért jó
itt dolgozni?

Hosszú távú fejlődési lehetőséget biztosítunk kollégáinknak a megbízhatóság és kiszámíthatóság mellett. Fontosnak tartjuk a hagyományos értékek megőrzését, mint például tisztelet az egyénnek, elismerés a teljesítménynek. A HE-DO Kft gondoskodó munkáltató, erős szociális hálót nyújtunk munkavállalóinknak, fontosnak tartjuk a munka-magánélet egyensúly megteremtését, fenntartását, és versenyképes juttatási rendszert működtetünk.

Tovább

Technológus

Az út- és mélyépítéssel foglalkozó HE-DO Kft. Budapest és Budapest környéki projektekre technológus munkatársat keres!

Szakmai feladatok:

  • mintavétel és minősítési terv készítése,
  • technológiai utasítások készítése,
  • részvétel a minőségügyi kooperációkon,
  • kapcsolattartás a megbízó technológusával,
  • a rábízott projekt folyamatának nyomon követése,
  • minőségbiztosítási folyamatok betartása,
  • a minősítési dokumentáció összeállítása,
  • részvétel a projektek átadás-átvételében, a határidők pontos betartásával.

Elvárások:

  • egyetemi vagy főiskolai diploma
  • előnyt jelent az építőmérnöki végzettség vagy a legalább hasonló területen végzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • út-, közmű-, híd- és mélyépítésben legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • határozott fellépés, önmagára és a munkájára egyaránt igényes attitűd és nagyfokú teherbírás
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • “B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • a magyar építőipari szegmens meghatározó szereplőjének munkájába való bekapcsolódás lehetőségét,
  • magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat,
  • kreatív és innovatív környezetben, remek munkatársakkal történő munkavégzést,
  • nagy fokú önállóságot,
  • pozíciónak megfelelő versenyképes juttatási csomagot (laptop, telefon, gépkocsi használat, valamint éves Cafetéria juttatás)

Elsődleges munkavégzési hely: Veresegyház

A betöltendő munkakörrel kapcsolatban bővebb felvilágosítást Skovrankó Ernő főtechnológus ad a +36-30/677-0206 telefonszámon.

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát küldje a allas@he-do.hu e-mail címre.

Nyitott Pozíciók

Projektvezető

Országos lefedettségű útépítő projektjeinkhez keresünk projektvezetőt.

tovább

Építésvezető

Útépítő projektjeinkhez építésvezető munkatársakat keresünk.

tovább

Művezető

Pest, Nógrád, Heves és BAZ megyei projektjeinkhez keresünk művezető munkatársakat.

tovább

Technológus

Budapest és Budapest környéki projektekre technológus munkatársat keresünk.

tovább

Betonszállító mixer tehergépkocsi vezető

Betonszállító mixer tehergépkocsi vezető munkatársakat keresünk.

tovább

Tehergépkocsi vezető

Tehergépkocsi vezető munkatársakat keresünk.

tovább

Amennyiben érdeklődik cégünk álláslehetőségei iránt, kérjük nézze meg nyitott pozícióinkat vagy küldje el önéletrajzát és amennyiben szakmai tapasztalatának, érdeklődési körének megfelelő pozíció nyilik, fel tudjuk venni Önnel a kapcsolatot.

Teljes név
Telefonszám
Email cím
Lakhely
Divízió
Nettó bérigény
Megismertem és elfogadom az Adatkezelési Tájékoztatót.