Miért jó
itt dolgozni?

Hosszú távú fejlődési lehetőséget biztosítunk kollégáinknak a megbízhatóság és kiszámíthatóság mellett. Fontosnak tartjuk a hagyományos értékek megőrzését, mint például tisztelet az egyénnek, elismerés a teljesítménynek. A HE-DO Kft. gondoskodó munkáltató, erős szociális hálót nyújtunk munkavállalóinknak, fontosnak tartjuk a munka-magánélet egyensúly megteremtését, fenntartását, és versenyképes juttatási rendszert működtetünk.

Tovább

ÚT- ÉS/VAGY HÍDÉPÍTÉSBEN JÁRTAS TECHNOLÓGUS

Magyar tulajdonban lévő építőipari társaság nagyszabású munkáihoz út- és/vagy hídépítésben jártas technológust keres!

Feladatok:

  • Mintavétel és minősítési terv, valamint technológiai utasítások, anyagbemutatások készítése.
  • Minősítő vizsgálatok szervezése, eredmények kiértékelése és dokumentálása.
  • A felelősségébe tartozó projekt teljes folyamatának nyomon követése.
  • A minőségbiztosítási eljárásrend betartása.
  • A komplex minősítési dokumentáció összeállítása.
  • Részvétel a projektek átadás-átvételében.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, előny az építőmérnöki végzettség vagy legalább a hasonló területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal

Előny:

  • Út-, közmű-, híd- és mélyépítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Utazási hajlandóság
  • Salgótarján, Hatvan, Gyöngyös, Eger vonzáskörzetébe tartozó lakhely

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati hátteret, hosszútávú munkalehetőséget
  • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat
  • Kreatív és innovatív környezetben, fiatalos, lendületes munkatársakkal történő munkavégzést
  • Nagyfokú önállóságot, szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel biztosítását
  • A munkakörnek megfelelő versenyképes juttatási csomagot (laptop, telefon, gépkocsi használat, valamint éves cafetéria juttatás)

Munkavégzés helye:

  • Változó (a Társaság telephelyei), próbaidő alatt Abasár

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát küldje az allas@hdssc.hu e-mail címre.

Nyitott Pozíciók

Művezető

Budapesti és Budapest környéki munkákhoz útépítésben jártas művezetőt keresünk.

tovább

Tehergépkocsi-vezető

Tehergépkocsi-vezetőt keresünk darus autóra.

tovább

Mérlegképes könyvelő

Mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk.

tovább

ÚTÉPÍTŐ-LABORÁNS

Útépítő-laboráns munkatársat keresünk.

tovább

Út- és/vagy hídépítésben jártas technológus

Út- és/vagy hídépítésben jártas technológust keresünk.

tovább

Amennyiben érdeklődik cégünk álláslehetőségei iránt, kérjük, nézze meg nyitott pozícióinkat vagy küldje el önéletrajzát és amennyiben szakmai tapasztalatának, érdeklődési körének megfelelő pozíció nyílik, fel tudjuk venni Önnel a kapcsolatot.

Teljes név
Telefonszám
Email cím
Lakhely
Divízió
Nettó bérigény
Megismertem és elfogadom az Adatkezelési Tájékoztatót.