Miért jó
itt dolgozni?

Hosszú távú fejlődési lehetőséget biztosítunk kollégáinknak a megbízhatóság és kiszámíthatóság mellett. Fontosnak tartjuk a hagyományos értékek megőrzését, mint például tisztelet az egyénnek, elismerés a teljesítménynek. A HE-DO Kft. gondoskodó munkáltató, erős szociális hálót nyújtunk munkavállalóinknak, fontosnak tartjuk a munka-magánélet egyensúly megteremtését, fenntartását, és versenyképes juttatási rendszert működtetünk.

Tovább

Művezető

Magyar tulajdonban lévő építőipari társaság nagyszabású munkáihoz útépítésben jártas művezetőt keres elsősorban BAZ megyei munkákhoz!

Feladatok:

  • Az építkezések napi munkafolyamatainak közvetlen irányítása az építésvezető iránymutatása alapján
  • A kivitelezési dokumentáció szerinti megvalósítás szakmai felügyelete
  • Az építkezés területén az alvállalkozók munkálatainak koordinálása, ellenőrzése
  • A helyszíni munkaterület rendben tartásának megszervezése
  • A munkák elvégzéséhez szükséges alapanyagok, szerszámok és emberi erőforrások biztosításában történő közreműködés, azok összehangolása
  • Minőségellenőrzési és környezetvédelmi előírások biztosítása és ellenőrzése
  • Építési napló vezetése, valamint napi jelentések leadása
  • Közreműködés a műszaki ütemterv összeállításában
  • Közművek felderítése, azonosítása, munkagépek, fuvareszközök helyszíni irányítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel, a műszaki ellenőrrel

Minimum elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség, vagy egyéb középfokú végzettség és kiemelkedő kivitelezési gyakorlat
  • Út-, közmű- és mélyépítésben szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Kiviteli tervdokumentáció önálló értelmezési képessége, mennyiségszámítás terv alapján
  • Szintezés szintezőműszerrel, magassági kitűzés alappontról, zsinórállvány készítése
  • Vízszintes kitűzés, ívkitűzés mérőszalaggal, kitűző rúddal, út részletpontok kitűzése tengelypontokról
  • Az alábbi munkafolyamatok ismerte, önálló irányítási képessége:

szegély-, térkő lerakás, tükör készítés, csapadék vagy szennyvízcsatorna fektetés, akna készítés, járda építés

További elvárások:

  • Határozott fellépés, önmagára és a munkájára egyaránt igényes attitűd, nagyfokú teherbírás
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati hátteret, hosszútávú munkalehetőséget
  • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat
  • Nagyfokú önállóságot, gyors szakmai fejlődést
  • Pozíciónak megfelelő versenyképes juttatási csomagot (laptop, telefon, gépkocsi használat, valamint éves Cafetéria juttatás)

Munkavégzés helye:

  • Észak-magyarországi régió, elsősorban Borsod-Abaúj- Zemplén megye

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük fényképpel és fizetési igényének megjelölésével ellátott önéletrajzát küldje az allas@he-do.hu e-mail címre.

Nyitott Pozíciók

Művezető

Budapesti és Budapest környéki munkákhoz útépítésben jártas művezetőt keresünk.

tovább

Tehergépkocsi-vezető

Tehergépkocsi-vezetőt keresünk darus autóra.

tovább

Mérlegképes könyvelő

Mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk.

tovább

ERP ALKALMAZÁSGAZDA TÁMOGATÓ

ERP rendszerrel foglalkozó fiatal csapatába keresünk új munkatársat.

tovább

Építésvezető

Budapesti és Budapest környéki munkákhoz útépítésben jártas építésvezetőt keresünk.

tovább

Művezető

Útépítésben jártas művezetőt keresünk elsősorban BAZ megyei munkákhoz.

tovább

Amennyiben érdeklődik cégünk álláslehetőségei iránt, kérjük, nézze meg nyitott pozícióinkat vagy küldje el önéletrajzát és amennyiben szakmai tapasztalatának, érdeklődési körének megfelelő pozíció nyílik, fel tudjuk venni Önnel a kapcsolatot.

Teljes név
Telefonszám
Email cím
Lakhely
Divízió
Nettó bérigény
Megismertem és elfogadom az Adatkezelési Tájékoztatót.