Miért jó
itt dolgozni?

Hosszú távú fejlődési lehetőséget biztosítunk kollégáinknak a megbízhatóság és kiszámíthatóság mellett. Fontosnak tartjuk a hagyományos értékek megőrzését, mint például tisztelet az egyénnek, elismerés a teljesítménynek. A HE-DO Kft. gondoskodó munkáltató, erős szociális hálót nyújtunk munkavállalóinknak, fontosnak tartjuk a munka-magánélet egyensúly megteremtését, fenntartását, és versenyképes juttatási rendszert működtetünk.

Tovább

Vállalkozási előkészítő mérnök

Magyar tulajdonban lévő építőipari társaság vállalkozási előkészítő mérnököt keres!

Feladatok:

  • Vállalkozási (főleg közbeszerzési) pályázatok terveinek és mennyiségeinek ellenőrzése, költségelőirányzatainak elkészítése, kiegészítő tájékoztatások összeállítása, önköltségi és ajánlati költségvetések kiszámítása, elsősorban útépítés, másodsorban útépítéshez kapcsolódó közművek és műtárgyak vonatkozásában.
  • Ütemtervek, organizáció, megvalósíthatósági vizsgálat, projekt adatlap készítése.
  • Szerződés-tervezetek ellenőrzésében részvétel.
  • Alvállalkozókkal, beszállítókkal történő kapcsolattartás a vállalkozási projektfázisban.
  • Projekt nyilvántartó táblázat vezetése, adatszolgáltatások és elemzések készítése.
  • Nyertes projektek átadása a kivitelezéssel foglalkozó kollégáknak.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai építőmérnöki diploma
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Határozott fellépés, önmagára és a munkájára egyaránt igényes attitűd
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati hátteret, hosszútávú munkalehetőséget
  • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat
  • Kreatív és innovatív környezetben, fiatalos, lendületes munkatársakkal történő munkavégzést
  • Nagyfokú önállóságot, szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel biztosítását
  • Pozíciónak megfelelő versenyképes juttatási csomagot (laptop, telefon, gépkocsi használat, valamint éves Cafetéria juttatás)

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük fényképpel és fizetési igényének megjelölésével ellátott önéletrajzát küldje az  allas@he-do.hu e-mail címre.

Nyitott Pozíciók

Projektvezető

Országos lefedettségű útépítő projektjeinkhez keresünk projektvezetőt.

tovább

Munkahelyi mérnök

Munkahelyi mérnök munkatársat keresünk.

tovább

Vállalkozási előkészítő mérnököt keresünk.

tovább

Amennyiben érdeklődik cégünk álláslehetőségei iránt, kérjük, nézze meg nyitott pozícióinkat vagy küldje el önéletrajzát és amennyiben szakmai tapasztalatának, érdeklődési körének megfelelő pozíció nyílik, fel tudjuk venni Önnel a kapcsolatot.

Teljes név
Telefonszám
Email cím
Lakhely
Divízió
Nettó bérigény
Megismertem és elfogadom az Adatkezelési Tájékoztatót.